Wyniki eRajduPolski z Hołkiem

eRajdPolski z Hołkiem 2020

Komisja sędziowska zatwierdziła ostateczne wyniki!

Impreza składała się z 12 odcinków specjalnych o łącznej długości 132,4 km. Na starcie pojawiło się 214 zawodników, zaś do mety dotarło 191.

Zwycięzcą, po świetnej i równej jeździe, został zawodnik KRYSPA7! Drugie miejsce zajął jadący również bardzo szybkim tempem TUS Dabby ze stratą +10.407. Na trzecim miejscu sklasyfikowano młodego kierowcę o nicku Kacper555, który do zwycięzcy stracił +01:23.995.

 


Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale też wszystkim, którzy ukończyli piekielnie szybki i wymagający eRajdPolski z Hołkiem! Rajdowa rywalizacja o zwycięstwo i wysokie pozycje trwała do samego końca! Było wiele emocji, e-sportowej rywalizacji oraz mnóstwo pozytywnej energii, która płynęła do was w waszych relacjach i komentarzach. Dzięki Wam eRajdPolski z Hołkiem miał wyjątkowy klimat

 

 

Nagrodzeni gracze 

eRajdPolski z Hołkiem 2020

 

Tabela wyników

eRajdPolski z Hołkiem 2020

eRajdPolski z Hołkiem 2020

eRajdPolski z Hołkiem 2020

eRajdPolski z Hołkiem 2020

eRajdPolski z Hołkiem 2020

ODCINEK TESTOWY CZARNY LAS - wyniki oficjalne.

eRajdPolski z Hołkiem 2020

 

Komisja sędziowska zatwierdziła wyniki odcinka testowego. Na odcinku testowym sklasyfikowanych zostało 191 załóg. Zwycięzcą został zawodnik KRYSPA7, drugie miejsce przypadało dla ANDRZEJP706, zaś trzeci stopień podium wywalczył TUS DABBY. Gratulujemy! 

Pierwsza trójka otrzyma upominki do punktolejowy.pl oraz książki PIEKŁO DAKARU wraz z odręczną dedykacją od Krzysztofa Hołowczyca! Książka odpowiada o zmaganiach Krzysztof Hołowczyc na trasie słynnego Rajdu Dakar. W 2015 roku Krzysztof Hołowczyc zajął w nim fantastyczne 3.miejsce w klasyfikacji generalnej!

eRajdPolski z Hołkiem

eRajdPolski z Hołkiem 2020

Już za kilka dni miał ruszyć kolejny Rajd Polski. Niestety, jak wiecie, z powodu koronawirusa, w tym roku nasz legendarny klasyk nie odbędzie się. Ale nie możemy się poddawać! Zapraszam wszystkich fanów rajdów do udziału w wirtualnym eRajdziePolski z Hołkiem, który odbędzie się w ostatnim tygodniu czerwca! Do wygrania m.in. co-drive w kultowej Babci WRC oraz wiele innych cennych nagród! 

Krzysztof Hołowczyc wraz z Hołowczyc Racing zapraszają do wirtualnej rywalizacji kultowym Subaru Impreza S4 w wirtualnym Rajd Polski | Rally Poland! Rywalizacja na wirtualnych odcinkach specjalnych odbędzie się z wykorzystaniu gry DiRT Rally 2.0. Będzie się ona składała z następujących etapów: odcinka testowego oraz głównego etapu naszej rywalizacji, czyli wirtualnego Rajdu Polski. Każde z wydarzeń będzie osobno punktowane. /Brak startu w odcinki testowym nie wykluczy was z udziały w głównym rajdzie/.

Nagrodą za zwycięstwo w wirtualnym Rajdzie Polski będzie voucher na przejażdżkę po mazurskich szutrach z Krzysztofem Hołowczycem w kultowym Subaru Impreza zwanym „babcią WRC”! Z pewnością będzie to ekscytujące i niezapomniane rajdowe przeżycie!

Na początek zostanie rozegrany oficjalny odcinek testowy, w którym sprawdzicie ustawienia waszych aut w rajdowych warunkach. Pierwsza trójka, która „wykręci” najlepsze czasy na tzw. „shakedownie” otrzyma rajdowe upominki. Głównym etapem naszej rywalizacji będzie wirtualny Rajd Polski! Zostanie on rozegrany na dwunastu odcinkach specjalnych, które dobierze sam Krzysztof Hołowczyc!

Areną wirtualnego Rajd Polski będzie wspomniana wcześniej gra DiRT Rally 2.0 opracowana i opublikowana przez Codemasters dla wszystkich głównych konsol do gier, takich jak PlayStation®4 oraz Xbox One®. DiRT Rally 2.0 działa również z systemem Microsoft Windows® na komputerze osobistym. Rywalizować więc będą mogli gracze posiadający konsole oraz komputery PC.

Wydarzenie online /odcinek testowy oraz eRajdPolski z Hołkiem/ będzie otwarte od 24 do 30 czerwca / dla wszystkich graczy zarejestrowanych za pośrednictwem platformy Codemasters RaceNet pod tym linkiem: https://www.dirtrally2.com/clubs/club/336831 - nazwa klubu Rajd z Holkiem. Jeśli nie macie jeszcze konta na Codemasters RaceNet to należy je założyć wybierając na dole strony opcję - „Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!”

Relacja, bieżące informację oraz kontakt z organizatorem będzie możliwy poprzez grupę na portalu społecznościowym Facebook-u pod adresem: https://www.facebook.com/groups/eRajdPolskizHolkiem.
Gdybyście mieli pytanie piszcie śmiało. Na pewno wam pomożemy.

Zapraszamy do rajowej wirtualnej zabawy. Powodzenia!

Regulamin imprezy „eRajdPolski z Hołkiem”

Regulamin imprezy „eRajdPolski z Hołkiem”

I. Przepisy ogólne

 1. Organizator:
  - Hołowczyc Management sp. z o.o. (Hołowczyc Racing)
 2. Partnerzy:
  - PZM
  - punktolejowy.pl
  - Ragnar Simulator
 3. Rywalizacja odbędzie się z wykorzystaniem gry DiRT Rally 2.0.
 4. Poszczególne etapy zostaną utworzone za pośrednictwem dedykowanej platformy Codemasters RaceNet dla lig DiRT Rally 2.0 i będą dostępne pod adresem https://dirtrally2.dirtgame.com/clubs/club/336831
 5. W wirtualnej rywalizacji mogą wziąć udział gracze korzystający z:
  - komputerów PC;
  - konsoli PlayStation 4;
  - konsoli Xbox One.
 6. Klasyfikacja rajdu będzie przeprowadzona zbiorczo, czyli na podstawie wyników zawodników ze wszystkich platform.
 7. Każde nieukończenie zmagań wynikające z błędów gry lub awarii serwerów Codemasters RaceNet będzie traktowane jako „awaria samochodu”. W takich przypadkach organizator niestety nie ma na to wpływu.
 8. Zabroniony jest start na kilku kontach. W przypadku stwierdzenia takiego przypadku zawodnik będzie zdyskwalifikowany.
 9. Zabronione jest stosowanie modów, programów i kodów, które mogą ułatwić rywalizację. W przypadku stwierdzenia takiego przypadku zawodnik będzie zdyskwalifikowany.
 10. W przypadku, gdy organizatorzy będą mieli wątpliwości odnośnie czasu uzyskanego przez zawodnika na odcinku specjalnym mogą poprosić go o zaprezentowanie powtórki z danego przejazdu.
 11. Dozwolone są tzw. cięcia, o ile nie spowodują one w znaczący sposób skrócenia trasy odcinka specjalnego. Jeżeli podczas weryfikacji przejazdu zostaną stwierdzone zbyt głębokie cięcia zawodnik zostanie zdyskwalifikowany.
 12. Ustawienia rozgrywki, które będą używane podczas poszczególnych etapów:
  - pomoce i asysty będą zabronione;
  - strefy serwisowe - według uznania organizatorów;
  - dopuszczone zostaną wszystkie kamery;
  - warunki drogowe - według uznania organizatorów;
  - uszkodzenia trybu hardcore będą wyłączone;
  - nieoczekiwane sytuacje będą wyłączone
 13. Każda nieobjęta regulaminem kwestia będzie rozpatrywana osobno. Ostateczna decyzja po przeanalizowaniu sytuacji należy do Organizatora.
 14. Decyzją Organizatora sędzią głównym zawodów będzie p. Szymon Niestatek. Członkiem komisji sędziowskiej będzie p. Paweł Paź.
 15. W przypadku uszkodzenia sprzętu w trakcie rozgrywki organizatorzy nie ponoszą za to odpowiedzialności

 II. Zgłoszenia i kontakt z organizatorem

 1. Każda osoba, która chce wziąć udział w „eRajdPolski z Hołkiem” powinna posiadać konto na platformie Codemasters RaceNet i oraz dołączyć do klubu pod tym adresem:
  https://dirtrally2.dirtgame.com/clubs/club/336831 - nazwa klubu - Rajd z Holkiem.
 2. Miejscem kontaktu zawodników z organizatorami będzie grupa na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/groups/eRajdPolskizHolkiem

III. Zasady rozgrywki

 1. Zwycięzcą odcinka testowego zostanie zawodnik, który uzyska najlepszy czas przejazdu
  /odcinek testowy nie wlicza się do klasyfikacji generalnej rajdu i nie jest obowiązkowy/.
 2. O klasyfikacji końcowej eRajdPolski z Hołkiem decyduje suma czasów przejazdów wszystkich odcinków specjalnych oraz ewentualnych kar czasowych.
 3. Do startu zostanie dopuszczone tylko auto Subaru Impreza S4 Rally!
 4. Odcinek testowy będzie składał się z jednego odcinka specjalnego przejeżdżanego czterokrotnie. Nie będzie on wliczany do klasyfikacji generalnej rajdu.
 5. Wirtualny eRajdPolski z Hołkiem będzie składał się dwunastu odcinków specjalnych.
 6. Strefy serwisowe zostaną dobrane według uznania organizatorów.
 7. Każde nieobjęte regulaminem kwestie rozgrywki będą rozpatrywana osobno.
 8. Ostateczne decyzje po przeanalizowaniu sytuacji należeć będą do organizatorów

 IV. NAGORDY

 1. Odcinek testowy.
  Trzy najlepsze czasy – rajdowe upominki do firm Hołowczyc Racing i punktolejowy.pl
 2. Wirtualny eRajd Polski z Hołkiem
  I m -
  voucher na przejazd po odcinku szutrowym z Krzysztofem Hołowczycem samochodem Subaru Impreza WRC S4.
  II m –
  voucher na przejazd po odcinku szutrowym z Adrianem Chwietczukiem samochodem Subaru Impreza N14 R4
  III m –
  zestaw upominków od punktolejowy.pl
 3. Organizator może ustanowić dodatkowe nagrody, o czym informować będzie na grupie eRajdPolski z Hołkiem na portalu społecznościowym Facebook.

V. Harmonogram

 1. Odcinek Testowy: 24 - 26.06.2020
 2. Wirtualny eRajdPolski z Hołkiem: 26 - 30.06.2020

VI. Szczegóły trasy

 1. Odcinki specjalne zostaną opublikowane na dzień wcześniej przed każdym etapem na grupie https://www.facebook.com/groups/eRajdPolskizHolkiem.

VII. Inne

 1. Zmagania relacjonowane będą na portalu społecznościowym Facebook  https://www.facebook.com/groups/eRajdPolskizHolkiem.
 2. Każda osoba, która zgłosi się do rywalizacji poprzez zapisanie się do klubu na platformie Codemasters RaceNet, wyraża jednocześnie zgodę na wykorzystanie jej imienia oraz nazwiska w relacjach z wirtualnego Rajdu Polski z Hołkiem publikowanych na w/w portalu społecznościowym Facebook oraz w innych mediach społecznościowych Organizatora i Partnerów imprezy.
 3. Niniejszy Regulamin oraz wyniki imprezy będą dostępne będzie na stronie http://holek.pl/index.php/erajd oraz zostaną opublikowane na grupie https://www.facebook.com/groups/eRajdPolskizHolkiem.

 

Opracował i zatwierdził zespół Hołowczyc Racing