Rajd Polski w Mikołajkach: kibicuj i spotkaj sportowców Szkoły Mistrzów LOTTO

RX Lites - Portugalia 2015Odliczanie do kolejnego Rajdu Polski trwa. Zobaczcie jakie atrakcje przygotowaliśmy dla kibiców.

Start Krzysztofa Hołowczyca i Martina Kaczmarskiego

Krzysztof Hołowczyc - trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski - za kierownicą Forda Fiesty R5 powalczy w kategorii WRC 2. W związku z tym, że każda okazja jest dobra do nauki, jego uczeń Martin Kaczmarski w tzw. „zerówce” będzie otwierał każdy z OEsów. Stawka we wszystkich kategoriach wygląda imponująco, więc zapowiadają się duże rajdowe emocje. Zapraszamy też do zobaczenia rajdowej „kuchni” w strefie serwisowej naszego teamu.

Spotkania ze sportowcami w Rally Fan Parku

Jeżeli chcecie spotkać sportowców Szkoły Mistrzów LOTTO zajrzyjcie w sobotę (4 lipca) do strefy LOTTO w Rally Fan Parku. Będziecie mogli porozmawiać i zdobyć autografy Jarka Kazberuka, Robina Szustkowskiego i Bartka Marszałka. W przerwie między OEsami zajrzą też do nas Krzysztof Hołowczyc i Martin Kaczmarski! Dodatkowo Robin Szustkowski będzie gościł w naszej strefie także w piątek i niedzielę, więc będzie okazja do dłuższej rozmowy o ostatnim Rajdzie Dakar czy najbliższych startach.

Atrakcje w Rally Fan Parku

Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić – będą na Was czekały nie tylko spotkania ze sportowcami, ale także pojazdy naszych teamów, symulatory rajdowe i konkursy z teamowymi gadżetami. Z bliska zobaczycie zarówno dakarowe maszyny, jak i bolid Bartka Marszałka czy najnowsze rallycrossowe Fiesty Hołka i Martina, którymi Mistrz i Uczeń ścigają się w RX Lites Cup.

Kino plenerowe

Nawet wieczorem nie pozwolimy, żeby rajdowe emocje opadły. Zapraszamy na specjalne plenerowe pokazy najlepszych motoryzacyjnych produkcji filmowych. Szczegółowy „rozkład jazdy” już niedługo!

Bądźcie z nami w Mikołajkach!

Startujemy w czwartek (2 lipca) o godzinie 16:00, a w pozostałe dni (3-5 lipca) od 9:00.